Sesję fotograficzne w każdym miejscu: u Ciebie, w plenerze, w studio.

Specjalizuję się w artystycznej fotografii czarno-białej, która nadaje doskonałego klimatu wspomnieniom uwiecznionym na zdjęciu i czyni go niebanalnym. Wykonuję sesje sportowe, portretowe, oraz akt i nagość zakryta. Takie zdjęcia to wspaniała pamiątka do prywatnego albumu jak i doskonały element w promocji własnego wizerunku w mediach internetowych i różnego rodzaju portfoliach.

Zapewniam dyskrecję i gwarancję nietykalności fotografii powstałych na moich sesjach, chyba że osoba fotografowana wyrazi zgodę na publikację niektórych zdjęć, głównie do wzbogacenia portfolio na moich stronach promocyjnych i informacyjnych. Sesję fotograficzne wykonuję w każdym miejscu, u Ciebie, w wynajętym apartamencie, w plenerze lub w studio. Zdjęcia przekazuję w formie cyfrowej i/lub papierowej w ilości ustalonej przed sesją. Cena sesji zdjęciowych zależy od ilości zamówionych zdjęć, nośnika fotografii oraz miejsca wykonania sesji.

Zapraszam osoby zainteresowane jak i wahające się do kontaktu ze mną. W razie wątpliwości odpowiem na wszystkie pytania i wytłumaczę jak wygląda sesja zdjęciowa. Ponieważ zajmuję się również tworzeniem setów kolekcjonerskich z aktem, dla osób które chciałyby spróbować swoich sił jako modelka/model i mają do tego predyspozycje mogę zaproponować sesje komercyjne i dłuższą współpracę. 

Pozdrawiam serdecznie, Marcin

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now